PODPORUJÚ NÁS
International Visegrad Fund
Central Europen Foundation
Centrum súčasného umenia
Ministerstvo kultúry SR
Rada vlády SR pre prevenciu kriminality
Program cezhraničnej spolupráce PL-SK 2007-2013
Program cezhraničnej spolupráce SR-ČR 2007-2013

 

(c) 2007
Oravské kultúrne stredisko Dolný Kubín

GPS: 49° 12' 44,778" N
19° 17' 19,910" E

mail: osvetadk@osvetadk.sk
tel,fax: ++421 43 5864928
tel: ++421 43 5864978

V našom stredisku Vás radi privítame od pondelku do piatku v čase 7.30 - 15.30 hod.

Zriaďovateľom Oravského kultúrneho strediska je Žilinský samosprávny kraj

 

TOPlist

prihlásenie

 
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA
Oravci - cyklus interaktívnych podujatí
Orava
22. 10. 2020 - 28. 10. 2020
Klub oravských výtvarníkov
Základná umelecká škola I. Ballu, Dolný Kubín
28. 10. 2020
Monotypia
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
28. 10. 2020 - 29. 10. 2020
Piatky s tradíciou - Z domu za remeslom
https://www.facebook.com/Oravské-kultúrne-stredisko-v-Dolnom-Kubíne_559781134355619/
30. 10. 2020
Z lásky k drevu
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
7. 10. 2020 - 30. 10. 2020
Veľká výzva - cestami hornooravských plátenníkov
Základné školy a osemročné gymnáziá na Orave
1. 10. 2020 - 31. 10. 2020
Rodom a srdcom z Jasenovej
Orava
1. 10. 2020 - 31. 10. 2020
Dotyky s bábkou
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
1. 10. 2020 - 31. 10. 2020
Dedičstvo Oravy
Orava
1. 10. 2020 - 31. 10. 2020
Sme s vami virtuálne
Orava
17. 4. 2020 - 30. 12. 2020
 
 
SÚŤAŽE
 
 

 

Výsledková listina - Mladá slovenská poviedka 2020

30. sep 2020 | 10:22:11

 

                                                         

                                         Výsledková listina

XVII. ročník   -   Mladá slovenská poviedka 2020

 

 

1. kategória:
1. miesto – Nela Kollárová – Na šnúrkach
2. miesto – Ema Diešková - Vinná

2. miesto – Daša Brontvajová – Kúzlo života
3. miesto – Tomáš Jurík - Strach

Čestné uznanie:

Jakub Garaj – Neobyčajne obyčajná cesta domov, alebo žiadny človek by nemal byť sám

Michaela Kapinová – Láska s prekážkami

 

2. kategória:
1. miesto: Lenka Želonková – Holuby hniezdia na stožiaroch

2. miesto: Magdaléna Martišková – Svojej mačke ste aj tak ukradnutí

2. miesto: Tamara Kenderová – Kráľ Emanuel

3. miesto: Stanislava Pilátová – Koľko sviečok ja tak akurát?

 

Čestné uznanie:

Tamara Halenkovičová – Zlodej, ktorý vedel tkať z mesačného svitu

Alexandra Bobotová – Túto hru nehrám

 

3. kategória:
1. miesto: Simona Breznická – Vyobrazenie obyčajnej ženy

2. miesto: Daniela Lysá – Špeciálny dar pre mimobežky

2. miesto: Tatiana Piliarová – Tá tyrkysová

3. miesto: Henrich Fačkovec – Spoznaj tú pravú

 

Čestné uznanie:

Bohdana Gabriela Brezňanová – Bez duše

Veronika Šutá - Konečne

 

Práce posudzovala odborná porota v zložení:

 

Predseda poroty:

doc. PaedDr. Július Lomenčík, PhD.

Členovia poroty:

Mgr. Daniel Hevier, PhD.

Paed.Dr. Marcel Páleš 

 

Tajomníčka súťaže: Bc. Mária Janotíková