PODPORUJÚ NÁS
International Visegrad Fund
Central Europen Foundation
Centrum súčasného umenia
Ministerstvo kultúry SR
Rada vlády SR pre prevenciu kriminality
Program cezhraničnej spolupráce PL-SK 2007-2013
Program cezhraničnej spolupráce SR-ČR 2007-2013

 

(c) 2007
Oravské kultúrne stredisko Dolný Kubín

GPS: 49° 12' 44,778" N
19° 17' 19,910" E

mail: osvetadk@osvetadk.sk
tel,fax: ++421 43 5864928
tel: ++421 43 5864978

V našom stredisku Vás radi privítame od pondelku do piatku v čase 7.30 - 15.30 hod.

Zriaďovateľom Oravského kultúrneho strediska je Žilinský samosprávny kraj

 

TOPlist

prihlásenie

 
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA
Architektúra v krajine
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
5. 2. 2020 - 28. 2. 2020
Dolnooravské fašiangy
Dolná Orava
1. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Klub oravských výtvarníkov
Základná umelecká škola I. Ballu v Dolnom Kubíne
4. 3. 2020
Klub výšivky a ručných prác
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
5. 3. 2020
Hviezdoslavov Kubín
Mestské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
13. 3. 2020
O erb mesta Dolný Kubín
Mestské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
12. 3. 2020 - 13. 3. 2020
Oravské divadelné dni 2020
Kultúrny dom Rabča
14. 3. 2020
Svet kovačického umenia
Stará Bystrica
27. 1. 2020 - 15. 3. 2020
Klub otvorenej mysle
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne
5. 3. 2020 - 15. 3. 2020
Tvorivé dielne - maľba na skle
Základná umelecká škola P.M.Bohúňa, Dolný Kubín
17. 3. 2020
 
OZNAMY A AKTUALITY
Kocky sú hodené
24. feb 2020 | 10:26:09
Rok Martina Kukučína
20. feb 2020 | 13:01:19
Päť pozoruhodných publikácií
13. feb 2020 | 14:06:58
Dolnooravské fašiangy
13. feb 2020 | 10:41:40
 
 
ANKETA
Zapojíte sa do tohtoročných fašiangov?
nie
[2h:18%]
celkovo hlasujúcich: 11
 

 

Výsledky krajskej súťaže Kubínske krpčeky 2019

29. apr 2019 | 11:21:20

 

Výsledky krajskej postupovej súťaže detských folklórnych kolektívov:

Priamy postup: DFS Ďumbier, Liptovský Mikuláš

Návrh na postup: DFS Cipovička, Žilina; DFSk Hájovček, Strečna,

Zlaté pásmo: DFS Ďumbier, Liptovský Mikuláš; DFS Cipovička, Žilina; DFSk Hájovček, Strečna; DFS Turiec, Martin; DFS Roháčik, Zuberec; DFS Nezábudka, Rudina; DFS Pramienok

Strieborné pásmo:DFS Stavbárik, Žilina; Tanečný odbor ZUŠ Trstená

Bronzové pásmo:DFS Bukovinka, Turzovka;, DFS Kalužiar, Martin; DFS Lokčan, Lokca; DFS Cindruška, Liptovský Hrádok; DFS Drevárik, Krásno nad Kysucou

Špeciálne ceny:

DFS Roháčik, Zuberec - špeciálna cena za vokálny prejav; DFSk Hájovček, Strečno - špeciálna cena za dramaturgiu a prirodzený prejav