PODPORUJÚ NÁS
International Visegrad Fund
Central Europen Foundation
Centrum súčasného umenia
Ministerstvo kultúry SR
Rada vlády SR pre prevenciu kriminality
Program cezhraničnej spolupráce PL-SK 2007-2013
Program cezhraničnej spolupráce SR-ČR 2007-2013

 

(c) 2007
Oravské kultúrne stredisko Dolný Kubín

GPS: 49° 12' 44,778" N
19° 17' 19,910" E

mail: osvetadk@osvetadk.sk
tel,fax: ++421 43 5864928
tel: ++421 43 5864978

V našom stredisku Vás radi privítame od pondelku do piatku v čase 7.30 - 15.30 hod.

Zriaďovateľom Oravského kultúrneho strediska je Žilinský samosprávny kraj

 

TOPlist

prihlásenie

 
NAJBLIŽŠIE PODUJATIA
Klub oravských výtvarníkov
Základná umelecká škola I. Ballu v Dolnom Kubíne
29. 5. 2019
Človek a drevo
Penzión Hrubjak
27. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Klub oravských výtvarníkov
Základná umelecká škola I. Ballu v Dolnom Kubíne
5. 6. 2019
Kruh priateľov slovenskej kultúry
Slovenský dom v Podvlku
7. 6. 2019
Dilongova Trstená 2019
Dom kultúry Trstená
7. 6. 2019
Klub oravských výtvarníkov
Základná umelecká škola I. Ballu v Dolnom Kubíne
12. 6. 2019
Kruh priateľov slovenskej kultúry
Slovenský dom v Podvlku
14. 6. 2019
Deň rodiny
Námestie Slobody
16. 6. 2019
Klub oravských výtvarníkov
Základná umelecká škola I. Ballu v Dolnom Kubíne
19. 6. 2019
 
OZNAMY A AKTUALITY
Veľká výzva zvládnutá
6. máj 2019 | 16:40:35
Päťsto detí v krojoch
24. apr 2019 | 08:03:02
Spoznajte Hviezdoslava inak!
24. apr 2019 | 08:01:49
Kurz drotárstva
17. apr 2019 | 08:50:16
 
SÚŤAŽE
Stretnutie s piesňou -reg.súťaž hudobného folklóru
Dlhá nad Oravou
23. 1. 2019 - 3. 6. 2019
O Zboroňovu nôtu - 19. medzinár. súžaž gajdošov
Oravská Polhora
23. 1. 2019 - 23. 8. 2019
 
ANKETA
Zapájate sa aktívne do podujatí Oravského kultúrneho strediska?
áno, pravidelne
[212h:96%]
výnimočne
[2h:1%]
nie
[5h:2%]
celkovo hlasujúcich: 221
 

 

Výsledky krajskej súťaže Kubínske krpčeky 2019

29. apr 2019 | 11:21:20

 

Výsledky krajskej postupovej súťaže detských folklórnych kolektívov:

Priamy postup: DFS Ďumbier, Liptovský Mikuláš

Návrh na postup: DFS Cipovička, Žilina; DFSk Hájovček, Strečna,

Zlaté pásmo: DFS Ďumbier, Liptovský Mikuláš; DFS Cipovička, Žilina; DFSk Hájovček, Strečna; DFS Turiec, Martin; DFS Roháčik, Zuberec; DFS Nezábudka, Rudina; DFS Pramienok

Strieborné pásmo:DFS Stavbárik, Žilina; Tanečný odbor ZUŠ Trstená

Bronzové pásmo:DFS Bukovinka, Turzovka;, DFS Kalužiar, Martin; DFS Lokčan, Lokca; DFS Cindruška, Liptovský Hrádok; DFS Drevárik, Krásno nad Kysucou

Špeciálne ceny:

DFS Roháčik, Zuberec - špeciálna cena za vokálny prejav; DFSk Hájovček, Strečno - špeciálna cena za dramaturgiu a prirodzený prejav